منشور حقوق مشتریان

فرایند پذیرش خدمات ۱۸ ماه گارانتی دیجی ناب؛  

۱. مشتری گرانقدر  میبایست قبل از هرگونه مراجعه به نمایندگان شرکت، با مرکز خدمات مشتریان دیجی ناب تماس گرفته و پس از ارتباط با واحد خدمات پس از فروش مشکل مربوطه را ثبت و منتظر تماس کارشناسان مرکزی خدمات پس از فروش باشد.  

۲. پس از بررسی تلفنی مشکل توسط مرکز خدمات پس از فروش دیجی ناب رفع مشکل مربوطه تلاش خواهد شد بصورت راهنمایی تلفنی برطرف شود.  

۳. در صورت عدم رفع مشکل از طریق تماس کارشناسان مرکز خدمات دیجی ناب با توجه به نوع مشکل مطرح شده و با توجه به مسافت دسترسی نقطه ای به اولین نمایندگی مجاز مرکز خدمات معرفی می شود(لازم به ذکر است در تمامی فرایندهای مذکور کارشناسان مرکز خدمات در کنارتان خواهند بود).  

۴. در صورت عدم رفع مشکل توسط کارشناسان مرکز خدمات از مشتری درخواست خواهد شد تا از طریق شرکت پست جمهوری اسلامی ایران در سریعترین زمان ممکن کالا برای مرکز خدمات پس از فروش دیجی ناب ارسال شود.  

۵. پس از دریافت کالا، بین ۱ تا ۷ روز کاری مشکل دستگاه توسط کارشناسان مربوطه بررسی خواهد شد. در صورت دارا بودن شرایط گارانتی، عیب کالا رفع و با دریافت آدرس معتبر برای مشتری گرانقدر ارسال خواهد شد.

 ۶. در صورت تشخیص مرکز خدمات مشتریان مبنی بر خارج بودن کالا ازشرایط گارانتی طبق ظوابط سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولیدکنندگان، طی تماس تلفنی علت آن شرح و هزینه تعمیر کالا اعلام خواهد شد. با توجه به اینکه هرگونه تعمیر(حتی دستکاری ساده) دستگاه توسط مراکز غیرمجاز از مصادیق خارج شدن گارنتی دستگاه به شمار می آید از مخاطب گرانقدر درخواست می شود حدالمقدور از خدمات مرکز مشتریان استفاده نماید.

۷. پس از رفع مشکل توسط مرکز خدمات، کالا در سریعترین روش ممکن برای مشتری گرانقدر ارسال و شامل دو ماه گارانتی تعمیر در صورت عدم شمولیت گارانتی و ۱۸ ماه گارانتی(پس از فعالسازی) در صورت دارا بودن شرایط گارانتی خواهد شد.  

۸. همواره مرکز خدمات مشتریان پاسخگوی پیشنهادات و انتقادات مخاطبان گرانقدر خواهد بود.

بازخوردها